skip to Main Content

TRT Çocuk Mobil

TRT Çocuk Mobil

Türkiye’nin en büyük çocuk televizyon kanalı TRT Çocuk için mevcut çizgi filmlerin ve canlı yayının izlenebileceği gelişmiş iOS ve Android uygulaması

Offline Desteği

İstenilen çizgi film videolarını cihaza indirerek internet bağlantısı olmadığı zaman bile videoların izlenebilmesi mümkündür. Böylelikle uzun yolculuklarda veya internetsiz ortamlarda çocuklara istenilen çizgi filmler sorunsuzca izletilebilir.

Uzman Pedagoglar ile Hazırlanmış Tasarımlar

Alanında uzman pedagoglar danışmanlığında çocuklara uygun olarak arayüz tasarımı yapılmıştır. Uzman pedagogların hazırladığı tanımlı hazır listeler sayesinde hayat ile ilgili çevre, dürüstlük, paylaşma gibi önemli kavramlar hakkında video içerikleri ile eğitici içerikler hazırlanmıştır. Ayrıca çocuklar için içerikler tamamen reklamsız ve güvenlidir.

Gelişmiş Ebeveyn Denetimleri

Sadece ebeveynlerin girebileceği bu alana kilit sistemi üzerinden ulaşılır. Ebeveynin şu şekilde kontrol edebileceği denetimler bulunur:

Zamanlayıcı

Ebeveynin belirttiği sürede uygulamanın uyku ekranına geçmesi ile kullanıma durdurulur. Böylelikle çocuğun ebeveynin kontrollü süresi boyunca uygulamayı kullanabilmesi sağlanır.

Güvenli Mod

Ebeveynler isterse uygulamada “Güvenli Mod” u açarak sadece favori olan ve indirilen videoları ulaşabilir yapabilirler. Böylelikle ebeveynler çocuklarının ne izlediklerini kolayca kontrol edebilir, çocukların sadece istenilen içeriklere erişmesini sağlayabilirler.

Sadece Wi-Fi

“Sadece Wi-Fi” modu aktif hale getirildiğinde internet kota sorununa karşı, uygulama sadece Wi-Fi üzerinden çalışır hale gelir.

En iyi dijital teknoloj çözümleri için buradayız!

Size sadece görünüm değil, kullanılabilirlik ve teknik alt yapısı ile de başarılı bir çözüm sunmak istiyoruz. Bize biraz ön bilgi vererek teklif almak ister misiniz?