skip to Main Content

IKEA Montaj

IKEA Montaj

İsveç kökenli uluslararası mobilya mağazası Ikea’nın montaj ekibinin kullanması için Android tablet uygulaması

İş Listelerine Ulaşabilme

Montaj ekibinin kullanıcı girişi yapıp o günkü iş listesine ulaşabildiği ve işlerini tamamlayıp raporlayabildiği bir sistemdir. İş listesinde kullanıcı, işlerin sırasıyla yapılma bilgisi, son durumu, önemli notları ve kullanıcının lokasyonuna göre müşterinin rota bilgisine ulaşabilir. Kullanıcı ayrıca  tarih ayarlaması yaparak 1 hafta önceki ve 1 hafta sonraki iş listelerine de ulaşabilir.

İş Detaylarının Gösterilmesi

Kullanıcı yapacağı işin detayında müşterinin ve monte edeceği ürünlerin bilgisine ulaşır. İşi “başlat” düğmesine tıklayarak başlatır. Ürünle ilgili bir sıkıntı var ise fotoğraf çekerek durumu raporlar. İşini tamamladığında da “bitir” butonuna tıklayarak sonlandırır ve yaptığı işin toplamda ne kadar sürdüğünü görebilir. Ardından, montaj ile ilgili fotoğrafları çeker, montaj durumunu ve açıklamasını kaydeder, müşteri onayı olarak müşterinin imzasını alır ve görevi kapatır.

Offline Çalışma

Kullanıcı giriş yaptıktan sonra internet bağlantısı olmasa da tüm işlemlerini gerçekleştirmeye devam eder. İş listesi, montaj sırasında eklediği fotoğraflar ve tamamladığı işler tablete kaydedilip sıraya konularak, internet bağlantısı geldiğinde yaptığı değişiklikleri sisteme kaydeder. Kullanıcı veri kaybı olmaksızın internet olmadan da işlerine devam edebilme olanağı bulur.

En iyi dijital teknoloj çözümleri için buradayız!

Size sadece görünüm değil, kullanılabilirlik ve teknik alt yapısı ile de başarılı bir çözüm sunmak istiyoruz. Bize biraz ön bilgi vererek teklif almak ister misiniz?