skip to Main Content

Türk Telekom Prime

Türk Telekom Prime

Yaklaşık 19 milyon mobil kullanıcısı olan ve Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcısı Türk Telekom için, üst segment müşterilere hitap eden markası Türk Telekom Prime’ın iOS, Android ve Apple Watch uygulamaları ve admin paneli

Ayrıcalıklar

Türk Telekom Prime kullanıcılarına  özel yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıklarından özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarından gözde restoran ve seyahat ayrıcalıklarına kadar birçok avantaj sağlanmaktadır. Bu avantajlar mobil uygulamada listelenmekte ve avantajlardan yararlanabilmek için şifre alınabilmektedir.

En Yakın Wi-Fi Noktası

Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcısı Türk Telekom’un Wi-Fi Kablosuz İnternet Ağı’nı kullanabileceğiniz noktaları harita üzerinde gösterir. Çevredeki Wi-Fi noktaları seçip bu yerlere navigasyon üzerinden rota alınabilmektedir.

Prime Özel Hizmet Ekibi

Cep telefonu, tablet, modem ve kurulum ayarları, internet hattı gibi konularda teknik desteğe ihtiyaç olunduğunda hizmet ekibi uygulama üzerinden, haritada nokta seçilerek çağırılabilmektedir.

En iyi dijital teknoloj çözümleri için buradayız!

Size sadece görünüm değil, kullanılabilirlik ve teknik alt yapısı ile de başarılı bir çözüm sunmak istiyoruz. Bize biraz ön bilgi vererek teklif almak ister misiniz?